Karina i Paweł

Serdecznie polecamy Zaczarowany Duet wszystkim Parom Młodym. W tak stresujacym dniu warto otaczać się profesjonslistami, pełnymi pomysłów ludźmi z pasją. Mamy mnóstwo pięknych zdjęć z wesela oraz sesji w plenerze, film ze slubu i wesela oraz teledysk – wszystko pięknie i pomysłowo zmontowane. Wspaniała pamiątka. Bardzo dobry kontakt i naprawdę przystępne ceny. Serdecznie polecamy. Karina i Paweł.

Aleksandra i Marcin

„Dziękujemy za cudowny fotoreportaż z naszego ślubu. Jesteśmy bardzo zadowoleni, zdjęcia są dokładnie takie jak sobie wymarzyliśmy – zaczarowane ;)”

 

Ewelina i Paweł

Bardzo serdecznie chcieliśmy podziękować „Zaczarowanemu Duetowi” M & A za to że to własnie Wy byliście z nami w tym jakże pięknym i ważnym dla Nas dniu . Od pierwszego spotkania wiedzieliśmy, że jesteśmy w dobrych rękach. Przesympatyczni ludzie, ceniący sobie pełen profesjonalizm zarówno podczas filmowania na weselu jak i obróbce całego materiału. Dostaliśmy od Was wiele cennych sugestii oraz podpowiedzi. Po otrzymaniu filmu byliśmy i nadal jesteśmy zafascynowani jakością, świetną kolorystyką, świetnie dobrany materiał, dzięki czemu wszystko komponuje się w spójną całość, tworząc niepowtarzalną magię. Dzięki Wam- „Zaczarowanemu Duetowi” (nazwa mówi sama za siebie 🙂 )- możemy pochwalić się magią Naszego Dnia. Goście oglądający bardzo chwalą film, a Nam podoba się najbardziej, przypomina Nam najpiękniejsze chwile i momenty zarówno z przygotowań przed ślubem, ślubu i całego wesela . Zdjęcia a także pięknie wykonane foto-książki są cudowne. Zarówno dla rodziców jak i dla Nas jest to niewyobrażalna pamiątka na całe życie. Także dzięki Wam w przyszłości będziemy mogli powiedzieć swoim dzieciom- „zobaczcie jak mama i tata szaleli [ w pozytywnym znaczeniu 🙂 tego słowa 🙂 ] na weselu 🙂

Polecam tą ekipę w 100 %. Jeśli współpracować to tylko z tymi właśnie ludźmi, którzy całym swoim sercem angażują się by wszystko było idealne i dopięte na ostatni guzik. Chapeau bas dla Was Kochani. Będziemy polecać każdej parze, która będzie chciała skorzystać z usług wideofilmowania jak i fotografa, gdyż jesteśmy pewni, że tak jak Nam tak i innym parom włożycie w swoją pracę całe swoje serduszko :). 

Pozdrawiamy serdecznie Ewelina i Paweł 🙂

Chrzest Maksymiliana

Gdyby ktoś się nas spytał, czy znamy dobrego fotografa i kamerzystę, bez chwili zastanowienia odpowiedzielibyśmy, że tak. Zespół „Zaczarowany Duet M&A”  to prawdziwi profesjonaliści na dodatek z pasją. Dziękujemy za pamiątkę w postaci zdjęć oraz filmu uwieczniających ten szczególny dla nas dzień – dzień Chrztu naszego syna Maksymiliana! 
Rodzice Maksymiliana 22.07.2017r.

 

Justyna i Andrzej

Wszystko bardzo pięknie wyszło. Współpraca z Zaczarowanym Duetem bardzo miła i bez jakichkolwiek problemów. Polecam tym którzy szukają dobrych fotografów na ślub i nie tylko. Pozdrawiam Duet i dziękuję za piękne zdjęcia.

Ślub Cywilny 23.12.2017r.